Oferta inwestycyjna: Agroturystyka nad jeziorem, graniczy z brzegiem, Gdańsk 29km

Agroturystyka nad jeziorem, graniczy z brzegiem, Gdańsk 29km
Godziszewo
Skarszewy
Właściciel (bezpośrednio)
 • sprzedaż
procedura zbycia jest aktualnie prowadzona
budynek
0.1 ha
 • turystyka, sport i wypoczynek
 • pensjonat
 • apartament wakacyjny
 • usługi
 • agroturystyka
 • sieć elektryczna
 • teren położony nad jeziorem
 • pensjonatowa
 • mieszkalna
500 m2
2
 • jezioro
 • tereny rekreacyjno sportowe
Nad jeziorem 70m od plaży lasu. Gdańsk 30km
Sprzedam wyjątkowo pięknie położony dom 30 km od Gdańska, nad dużym prawie 200 -hektarowym, Jeziorem Godziszewskim. Dom (mała rezydencja) usytuowany jest na delikatnym wzniesieniu, 130m od ulicy, na działce graniczącej z brzegiem, własny pomost i plaża .

Na parterze (ok.180m2) znajduje się przestronny salon. Duże przeszklenie zapewnia wnętrzom słońce, oddech, światło podkreślając przestrzeń. Do tego są 2 łazienki, kuchnia oraz 3-pokojowy apartament z kominkiem, balkonem.
Na piętrze (ok.180m2) znajduje się 7 pokoi, 4 łazienki, 2 balkony oraz duży apartament. Wszystkie pokoje są z wspaniałym widokiem na jezioro.
W przyziemiu o pow.180m2, wys.3,20m mieszczą się pomieszczenia, oraz duży, dwu stanowiskowy garaż.
Do budynku przylega taras (podcień) pod łukami o pow.18m2.
Posesja posiada własne czyste ujęcie wodne.
Teren wokół domu jest ładnie zagospodarowany, liczne nasadzenia, oczko wodne, huśtawka
W bliskiej odległości Gdańsk-30 min, Tczew, Straszyn, Starogard ok.20min, Malbork 40 min. I zaledwie ok. 10km do autostrady.
Godziszewo oddalone ok. Kilometra- jest spokojną, ładną, rozwojową miejscowością w której znajdują się sklepy, zabytkowy kościół, szkoła, plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostami, stylowa restauracja itd..
W okolicy znajduje się m.in. stadnina koni, pole golfowe, markety itp.
Unikalna lokalizacja gdzie harmonijnie splata się wspaniała przyroda z funkcją mieszkaniową, wypoczynkową, z szerokimim możliwościami własnej działalności, natura- ze specyficznym mikroklimatem i widokami, które zapierają dech w piersi oraz duże, piękne, czyste jezioro, które jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych czynią posiadłość miejscem doskonałym do życia i wypoczynku całkowicie wypełniając potrzeby obecnego czasu.
Dedykowane osobom ceniącym miejską wygodę- zapewniając szybki i łatwy dostep do bazy handlowej usługowej, szkolnej, lekarskiej a jednocześnie jest wkomponowany w przyrodzie i oferuje spokój kameralność wyjątkowość i zdrowe powietrze, zdrowe życie.
Jest to miejsce o ogromnym potencjale i dużych możliwościach inwestycyjnych, gdyż może być przystosowane do hodowli koni, prowadzenia pensjonatu, restauracji, przystani wodnej, wypożyczalni sprzętu...Dom może służyć jako jednorodzinny, wielorodzinny czy rezydencja. Istnieje możliwość zakupu niezależnej częsci domu.
Powierzchnia działki wliczona w cenę -1000m2. Działkę można powiększyć nawet do 9000m2 lub więcej.
Jest również możliwość kupna samej działki budowlano rekreacyjnej. Obecnie w budynku prowadzony jest pensjonat agroturystyczny.
Zapraszam do obejrzenia domu i filmiku na You tube pt:
Agroturystyka nad Jeziorem Godziszewskim
https://www.youtube.com/watch?v=cBOa00SsGP8
980 000 PLN

Skontaktuj się z użytkownikiem:


sugestie i uwagi
sugestie i uwagi